Gjilpërave Roller Bearing

Përshkrim i shkurtër:

Struktura: seri metrik: NK, NKS, RNA49, RNA69, RNA48, NKI, NKIS, NA49, NA69, NA48, RNA49..RS, RNA 49..2RS, NA49..RS, NA49..2RS, RNAO, NAO, RNAV40, NAV40 Ne gjithashtu ofrojnë seri Imperial dhe lloje të tjera të jo-standarde duke gjilpërë rul.  


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Modle

  Produkt Tags

  Strukturë:

  seri metrik: NK, NKS, RNA49, RNA69, RNA48, NKI, NKIS, NA49, NA69, NA48, RNA49..RS, RNA 49..2RS, NA49..RS, NA49..2RS, RNAO, NAO, RNAV40, NAV40

  Ne gjithashtu sigurojnë seri Imperial dhe lloje të tjera të jo-standarde duke gjilpërë rul.

   
 • Previous:
 • Next:

 •  

  lloj seri
  Barazim Cup gjilpërave Roller Bearing type caged (seri metrik) HK HKS
  BK
  HK..RS
  HK..2RS
  BK..RS
  Full lloj plotësues (seri metrik) F FH
  MF MFH
  FY
  MFY
  type caged (seri Inch) SCE SCH
  pes BCH
  Full lloj plotësues (seri Inch) SN CSN
  B BH
  M MH
  Clutch ndryshme Tërhequr type kupë HF HFL
  Lloji Sprag një mënyrë Thonj LHQ LHQG
  Gjilpërë Roll dhe Cage Assembbly për Crank Pin të Lidh Rod KZK KU
  KB
  Gjilpërave Roller Bearing Me brinjë rresht të vetëm NK NKS RNA49 RMA48
  NKI NKIS NA49 NA48
  i mbyllur RNA49..RS
  RNA49..2RS
  NA49..RS
  NA49..2RS
  pa brinjë RNAO
  NAO
  Full plotësues Lloji RNAV
  NAV
  Cilindrike rul berings NU, NJ PUK, N NF
  Berings cilindrike rul me stoping Grooves SL0450 ... X, SL04 ... X
  gjilpërave Roller   Dw X LW
  PDw X LW
  Zgjedhën Lloji Track Roller Me lloj brinjë caged RSTO
  RSTO..X
  STO
  STO..X
  RNA22..2RS
  RNA22..2RSX
  NA22..2RS
  NA22..2RSX
  Lloji i plotë plotësues NATR
  NATR..PP
  NATV
  NATV..PP
  Nutr
  NUTR..X
  Stud Lloji Track Roller type Cage KR KRE KR..PP KRE..PP KRV KRVE
  Lloji i plotë plotësues KRV..PP KRVE..PP NUKR NUKRE
  Kombinuar Radia rras Gjilpërë rul-ball NJA 59
  DNJB59
  Gjilpërë rul-trust cilindrik rul NKXR
  NKXR..Z
  RAX700
  RAXF700
  RAX400
  RAX500
  RAXPZ400
  RAXZ500
  Ring Inner   IR
  LR
  Duke shtyhem Trust gjilpërë rul dhe montimit kafaz AXK
  Fut rul cilindrike dhe montimit kafaz K811
  K812
  K893
  K874
  k894
  Thrust rondele AS
  WS 811
  GS 811
  LS
  Qendra rondele ZS
  Duke automotive K KK KS KKS KNL HK BK F FH NK NKI RNA NA RNAV NAV më shumë.
  Rdial gjilpërave dhe Cage Assmbly K / KS
  KK / KKS
 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !