Контактирајте не

Viproce индустриска CO., LTD

адреса

Бр 281, Западна Индустриски парк,

Езеро Таун, Окружниот Wujin,

Jiangsu покраината, Changzhou 

Е-пошта

телефон

Телефон: 13775075772

Тел : 0519-88231153

Факс : 0519-88231153

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !